Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

4 finały Cudze Chwalicie? Nową Hutę poznajcie!

4 finały Cudze Chwalicie? Nową Hutę poznajcie!

listopad-grudzień 2019 r.

Zapraszamy na cztery finały podsumowujące działania projektowe Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie, realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa.

 • 29.11. GODZ. 17.00, NOWOHUCKA MAGIA I PODKRAKOWSKIE CZARY
  Klub Herkules Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29)

Będzie to dzień pełen wróżb i czarów, połączony z iluzją, zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem. Andrzejki mogą być wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem wiedzy o tradycji i obrzędach ludowych. Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny.

 • 1.12. GODZ. 14.30, ANIOŁ W DZIELNICY XVII
  Błonia Kantorowickie przy Klubie Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Zakole 31)

1 grudnia na Błoniach Kantorowickich spotkają się uczestnicy projektu - mieszkańcy Kantorowic - by wspólnie z gośćmi imprezy wziąć udział w warsztatach wyrabiania ozdób świątecznych, obejrzeć pokaz tańca z ogniem, uczestniczyć w zabawach animacyjnych, konkursach i innych zaplanowanych na ten dzień atrakcjach. W Klubie Zakole z kolei obejrzeć będzie można wystawę fotograficzną, opracowaną przez biorących udział w działaniach projektowych nowohucian.
Wstęp wolny.

 • 9.12. GODZ. 17.00, MIKOŁAJOWE WSPOMNIENIA
  Klub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Płoszczyny 1)

W Klubie Pod Kasztanami spotkamy się w mikołajkowym klimacie. Podsumujemy działania projektowe, wystąpią zespoły Kościelanki i Wróżenianki oraz lokalni artyści. Do Klubu przybędzie także gość specjalny – Mikołaj z upominkami dla uczestników projektu. Na zakończenie organizatorzy zaproszą do wspólnego biesiadowania.Wstęp wolny.

 • 14.12. GODZ. 16.00-19.00, WSPOMNIENIA STANU WOJENNEGO
  Klub Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, ul. Truskawkowa 4

Spotkanie upamiętni kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Ten trudny moment w historii Polski przybliżą prezentacje oraz projekcje filmowe, a artystycznym komentarzem i przypomnieniem emocji i nastrojów towarzyszących ogłoszeniu wojny z własnym narodem będzie koncert piosenek stanu wojennego. Przewidywany jest poczęstunek.
Wstęp wolny.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE