Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Zakończenie roku akademickiego w NAS

Zakończenie roku akademickiego w NAS

Ten rok w Nowohuckiej Akademii Seniora miał być wyjątkowy, ponieważ zaplanowaliśmy świętować jubileusz 10-lecia działalności. I rzeczywiście - był odmienny od pozostałych, ale nie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Ze względu na okoliczności, które dosięgnęły nas wszystkich, w połowie marca musieliśmy zaprzestać regularnych spotkań na żywo, przenosząc naszą działalność do sfery online.

Poprzez codzienną publikację bezpłatnych, inspirujących spotkań z kulturą, chcieliśmy umilić ten niepewny czas, zapraszając do obejrzenia i wysłuchania emocjonujących spektakli teatralnych, oper i koncertów a także doświadczenia wirtualnych podróży po światowych kolekcjach muzealnych i różnych zakątkach świata.
Sytuacja wciąż nie pozwala, abyśmy mogli zakończyć rok tradycyjnym spotkaniem na żywo, z rozdaniem dyplomów i uroczystym występem, dlatego, na odległość serdecznie dziękujemy wszystkim Seniorom uczęszczającym na proponowane przez nas kursy, wykłady i spotkania z kulturą. 

Wszelkie wpisy do indeksów, będą uzupełniane, jak tylko będzie można bezpiecznie się spotykać.

Mimo naszych codziennych działań online, brakuje nam tradycyjnych spotkań z Państwem na żywo i z sentymentem wspominamy tegoroczne spotkania.
Mamy nadzieję, że sytuacja pozwoli na rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego spotkaniami w salach szkoleniowych, jednak z uwagi na prognozy dopuszczamy także prowadzenie zajęć online, do których przygotowujemy się już teraz, aby ułatwić jak największej liczbie z Państwa taki dostęp i możliwości.

W dalszym ciągu zapraszamy do skorzystania z wirtualnych propozycji, które będą pojawiać się dla Państwa jeszcze do końca czerwca, zarówno na naszej stronie jak i FB.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE