Przyjaciele Nowej Huty


Działamy dla Was. Realizujemy projekty
oraz organizujemy kursy, koncerty i spotkania.

Pragniemy uczestniczyć w kreowaniu wizerunku Nowej Huty
jako ważnego miejsca na kulturalnej mapie Krakowa,
w którym można ciekawie i atrakcyjnie spędzić wolny czas.

Szybki Kontakt

»  Menu

»  Facebook

 

»  Wyszukiwarka

Chcesz wyszukać informacje na stronie? Wpisz szukaną frazę i kliknij przycisk Szukaj.»  Aktualność

Wykłady i spotkania z kulturą online 15.06.- 21.06.

Wykłady i spotkania z kulturą online 15.06.- 21.06.

Przedostatni tydzień czerwcowych propozycji, klasycznie zaczniemy od zaproszenia do wysłuchania wykładu. Dziś posłuchamy wystąpienia prof. Piotra Śliwińskiego „O Miłoszu w roku Miłosza” zrealizowanego w ramach serii wykładów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Scena Opery w Zurychu prezentuje widowisko „Libera me”, interpretacja Requiem Giuseppe Verdiego w wykonaniu orkiestry, chóru i baletu filharmonii w Zurychu.

Rejestracja koncertu ”Polska liryka w Pałacu na Wyspie” Polskiej Opery Królewskiej, której artyści prezentują utwory i pieśni Fryderyka Chopina.

Zapraszamy na spacer wirtualny po Narodowym Muzeum Antropologicznym w Meksyku, podczas którego możemy przyjrzeć się eksponatom prezentującym nam fascynującą kulturę m.in. Majów i Azteków.

Juliusz Machulski znany nam z wielu filmów, tym razem, jako reżyser spektaklu „Brancz”. W teatrze komedii, w doskonały nastrój wprowadzą nas m.in. Anna Seniuk, Stanisława Celińska i Cezary Pazura.

Zapraszamy na wirtualny spacer do Indonezji, na aktywny Wulkan Bromo. W krótkim video, możemy za pomocą myszki lub strzałek obejrzeć krajobraz nad wulkanem w perspektywie 360°.

Zachęcamy także do zajrzenia do linku, gdzie znajduje się kilkaset ujęć 360° z najpiękniejszych zakątków świata.


Powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty (SPNH), os. Centrum A bl. 6 A, 31-923 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez SPNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: stowarzyszenie@przyjacielenowejhuty.pl.

 

WCZYTYWANIE